KONST / Litografier / Färglitografi 13914551
nr 1391 4551
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Tivoli. Signerad, numrerad 185/290, oramat löst blad, 59x43 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:34:34
19/4 15:55:13